Koktajl Monaco Royal Królewski Lifting

Zabieg o niesamowitym efekcie, połączenie indywidualnie dobranej mezoterapii oraz niewielkiej dawki toksyny botulinowej tak , aby połączyć pielęgnację, którą gwarantuje kwas hialuronowy, peptydy i witaminy ( składniki koktajli do mezoterapii) i wygładzenie, które daje mezobotox. W zależności od potrzeb skóry lekarz dobiera odpowiedni produkt do mezoterapii medycznej i właściwą dawkę toksyny botulinowej. Polecany dla osób w każdym wieku, można go stosować zarówno na twarz, jak i na szyję oraz dekolt. Gwarantuje dogłębne nawilżenie, redukcję trądziku różowatego, zwężenie porów, ujednolicenie cery i dodanie skórze blasku. Zabieg przeprowadza się raz na 3- 6 miesięcy. Na efekt trzeba poczekać około 14 dni.

Warto wiedzieć:

Wskazania do zabiegu:

Przeciwskazania do zabiegu:

Opis zabiegu:

Przed samym zabiegiem lekarz nakłada krem znieczulający na miejsce, które będzie poddawane leczeniu. Po ok 30 min skóra jest znieczulona. Koktajl Monaco podawany jest techniką mikroiniekcji, jak klasyczna mezoterpia.

Kiedy widoczne są rezultaty?

Na efekt trzeba poczekać około 14 dni. Już po około tygodniu można zauważyć rozpoczynające się zmiany w gładkości skóry spowodowane początkiem działania toksyny botulinowej. Z każdym kolejnym dniem efekt się nasila i trwa ok 3- 6 miesięcy.