Gabinet Kosmetologiczny

SKIN CARE Gabinet Kosmetologiczny w Łodzi, kosmetolog Karolina Szymczak

Profesjonalny makijaż

Doskonale nałożony make-up potrafi zdziałać cuda. Odpowiednio dobrany, profesjonalny makijaż tak, jak strój zdobi każdą kobietę i dodaje jej pewności siebie. Proponuję Państwu make-upy, które podkreślą walory urody, skorygują jej niedoskonałości, a także dadzą poczucie naturalności i świeżości.

Makijaże na każdą okazję

Wykorzystując nowoczesne techniki i sprawdzone kosmetyki od najlepszych producentów w profesjonalny sposób nie tylko wymodelujemy Twoją twarz, ale wykonamy również okazyjny make-up. Wieczorowy, ślubny, do pracy czy na co dzień. Przedstawimy Ci nasze propozycje, dzięki którym wydobędziemy Twoje naturalne piękno i podkreślimy Twoje atuty.

Doradzimy

Analizując kształt Twojej twarzy, ust, kolor oczu, dopasujemy do Ciebie idealny make-up. Doradzimy, jakie kolory będą doskonale współgrać i podkreślać Twoją urodę. Odpowiednimi do twojej cery profesjonalnymi, trwałymi kosmetykami wypracujemy zjawiskowy, świeży look, którym zwrócisz na siebie uwagę wszystkich. Poczujesz się piękną, pewną siebie kobietą. Zapraszamy do naszego łódzkiego gabinetu.


ZADZWOŃ:
Skin Care telefon do kosmetyczki

SKIN CARE

Kontakt


SKIN CARE
Gabinet Kosmetologiczny

Adres


ul. Armii Krajowej 9
94-046 Łódź

Telefon


ZADZWOŃ:
721-769-192