Henna i regulacja brwi i rżęs

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie dla ogólnego wizerunku mają nasze oczy, dlatego zależy nam na tym, by obszar dokoła nich zawsze prezentował się idealnie. Zabiegami, które pozwolą na podkreślenie spojrzenia oraz wymodelowanie łuku brwiowego, są henna i regulacja brwi i rzęs.

Oczy oraz wyregulowane brwi i rzęsy mogą mieć niezwykle duży wpływ na urodę całej twarzy. W zależności od tego, czy spojrzenie będzie podkreślone, łuk brwiowy zaznaczony, a włoski na powiekach i nad okiem odpowiednio wymodelowane, w znacznym stopniu zmienia się także ogólny kształt i rysy twarzy. To dlatego wiele kobiet dąży do tego, by osiągnąć w tym aspekcie idealny efekt.

Wykonywane w naszym gabinecie kosmetologicznym zabiegi henny i regulacji brwi i rzęs sprawiają, że zamierzony efekt można osiągnąć w naturalny i prosty sposób. Dzięki temu możemy zarówno przyciemnić, jak i rozjaśnić włoski na okres około trzech tygodni. Naturalny barwnik posiada poza tym właściwości wzmacniające i ochraniające.

Warto wiedzieć:

Wskazania do zabiegu:

Przeciwskazania do zabiegu: